Aktywny Przedszkolak

5 – 7 lat

Aktywny Przedszkolak

to projekt edukacyjny skierowany do starszych przedszkolaków, którego celem jest wszechstronne wspieranie rozwoju sprawności fizycznej i mentalnej Waszego dziecka.

W trakcie zajęć wykorzystujemy potężną moc dziecięcej wyobraźni. Tworzymy środowisko, w którym nauka odbywa się poprzez zabawę z uwzględnieniem wielu dyscyplin sportowych – gier zespołowych, gimnastyki, rytmiki, lekkiej atletyki, ćwiczeń funkcjonalnych.

Zajęcia pełnią także funkcję zajęć korekcyjnych oraz kształtowania pozytywnych cech charakteru. Są dynamiczne, intensywne, kształtują postawy prozdrowotne i zaszczepiają wytrwałość, pewność siebie i odwagę.

Stawiamy na rozwój!

Dla dzieci w wieku 5 - 7 lat
Małe grupy do 12 osób
Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu